top of page

Peelingi Medyczne

Dla skór zanieczyszczonych, z trądzikiem.

 

 

Mandelac - Dermatologiczny piling powierzchowny na bazie kwasu migdałowego. Kwas migdałowy należy do kwasów owocowych. W sposób naturalny jest otrzymywany z hydrolizy gorzkich migdałów. Posiada większą cząsteczkę niż kwas glikolowy, a jako kwas jest od niego silniejszy. Swoją budową strukturalną przypomina antybiotyki o szerokim spektrum działania, dzięki temu posiada uznane właściwości odkażające i przeciwbakteryjne. Działa złuszczająco, reguluje wydzielanie łoju, dzięki czemu znajduje 
zastosowanie w terapii umiarkowanego trądziku oraz w pielęgnacji skóry tlustej i łojotokowej. Może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej, z trądzikiem różowatym. 
Dzięki żelowej postaci pozwala na powolną penetrację w głąb skóry bez wywoływania podrażnień. Widoczne efekty poprawy kondycji skóry są możliwe do osiągnięcia w krótkim czasie, bez dłuższej regeneracji.

Anti-age

  

 

Mesopeel Jessner - formuła preparatu opracowana została z myślą o skórach wiotkich, zmęczonych, wykazujących oznaki fotostarzenia. Zmodyfikowany Mesopeel Jessner poprawia kondycję skóry, eliminuje zaskórniki, wykazuje działanie bakteriobójcze, wygładza i rozjaśnia skórę przywracając jej blask i odpowiedni koloryt.
Efekty zastosowania:
Poprawa jędrności i elastyczności skóry, redukcja niedoskonałości (drobne zmarszczki, rozszerzone pory,  płytkie przebarwienia), skóra zyskuje odpowiedni stopień nawilżenia, gładka i promienna.

 

 

 

 

 

 

GlyKoPeel R to peelingu dermatologiczny przeznaczony do efektywnej walki z procesem starzenia się skóry. W jego skład wchodzi silny czynnik złuszczający (kwas glikolowy), czynniki depigmentacyjne (kwas kojowy i ekstrakt z Mącznicy lekarskiej), naturalne związki łagodzące podrażnienia (ekstrakt z Morwy białej) oraz witaminy A, C i E.

 

GlyKoPeel R może być stosowany przez cały rok, także podczas mrozów i latem podczas ekspozycji słonecznej.

NOWA FORMUŁA : 18 SKŁADNIKÓW

Działanie złuszczające:

- kwas glikolowy - oczyszcza i dodaje blasku

Działanie stymulujące:

-Witaminy A,C i E  - Dziala przeciwzmarszczkowo i napina skóre

Działanie korekcyjne:

- kwas kojowy, mącznica lekarska - przeciwdziała hiperpigmentacji

Działanie ochronne :

- morwa biała, alga brunatna, gliceryna - działa przeciwrodnikowo, przeciwzpalnie i naiwilżająco

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RETIX C XYLOGIC retinolowa kuracja ANTI-AGING

Retix C to intensywna kuracja odmładzająca. Zmniejsza niedoskonałości skóry i widocznie odmładza skórę. Świetnie sprawdza się również przy redukcji rozstępów. Dzięki połączeniu działania 3 składników równolegle (retinolu, witaminy C i antyoksydantów) efekty zabiegu są spektakularne.

Jak działa Retix C:

- Reguluje proces złuszczania naskórka 
- Zagęszcza i poprawia napięcie skóry
- Zwiększa poziom nawilżenia skóry,poprzez ograniczenie utraty wody przez naskórek
- Odbudowuje włókna kolageowe, elastynę oraz stymuluje komórki skóry do odnowy 
- Wygładza, rozjaśnia przebarwienia i redukuje niedoskonałości skóry 
- Chroni przed fotouszkodzeniami i zwiększa naturalną barierę ochronną skóry, poprzez zachowanie odpowiedniego poziomu witaminy A (retinolu)

bottom of page