top of page

 

 

 

 

 

 

NanOPEN ®Otwórz skórę na NANO możliwości

 

NanoPen® to innowacyjny zabieg frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowej wykonywanej za pomocą elektrycznego urządzenia, które spełnia wymagania najbardziej wymagających specjalistów i ich pacjentów.

 

Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnie zaprojektowanego urządzenia do frakcyjnych nano i mikronakłuć naskórka i skory właściwej. Celem terapii jest utworzenie sieci mikro kanalików za pomocą hipoalergicznych igieł tytanowych W zależności od oczekiwanych efektów i miejsca poddawanego zabiegowi, terapeuta może zastosować odpowiednią długość i średnicę igły, dzięki czemu może regulować głębokości iniekcji i działać na wszystkich warstwach skóry.

 

Zabiegi z NanoPen® są bardzo skuteczne – stymulują skórę mechanicznie i pozwalają głęboko przedostać się składnikom aktywnym.

 

NanoPen® to niezastąpiony element terapii niwelującej głębokie zmarszczki, utratę jędrności skóry, blizny potrądzikowe i przebarwienia. Skuteczność zabiegu zwiększa dostarczanie substancji aktywnych w głąb skóry.Zabieg jest bezpieczny dzięki zastosowaniu sterylnych kartridży jednorazowego użytku.

 

Specyfikacja NANOPEN ®Mechanizm działania oparty jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsacyjnych igieł. Funkcja automatyczna zwiększa efektywność zabiegu, redukuje doznania bólowe i dyskomfort odczuwany przez pacjenta, skraca czas zabiegu i pozwala na kontrolę głębokości iniekcji.

 

NanoNeedle - nowoczesne kartridżeW zabiegu stosujemy wyjątkowo cienkie nanoigły o średnicy 80 μm. Dają one znacznie lepsze rezultaty w przypadku skory cienkiej, silnie unaczynionej i trudno gojącej się. Zabieg z użyciem nanoigieł jest całkowicie bezbolesny, bezkrwawy i nie powoduje stanu zapalnego (może być wykonywany przez cały rok, także u chorych na cukrzycę). W urządzeniu zostały zastosowane wysokogatunkowe igły z czystego tytanu, dając cieńsze, ostrzejsze i bardziej wytrzymałe krawędzie.Zdjęcie porównawcze: Igła chirurgiczna vs. płytka nanoigieł

 

MikroNeedle - kontrola głębokości iniekcjiW zabiegu stosujemy mikroigły o średnicy 300 μm. Mikronakłucia bezpośrednio wpływają na stymulację trzech rodzajów kluczowych komórek w skórze:keratynocytów – poprzez wpływ na faktor wzrostu (GF)melanocytytów – regulując pigmentację w skórzefibroblastów – pobudzając produkcję kolagenu i elastyny

W zależności od oczekiwanych efektów i miejsca poddawanego zabiegowi, terapeuta może zastosować długość igły od 0.2 mm na twarz, do 2.5 mm na ciało, dzięki czemu możemy regulować głębokości iniekcji i działać na wszystkich warstwach skóry. Zabiegi z NanoPen® są bardzo skuteczne – stymulują skórę mechanicznie i pozwalają głęboko przedostać się składnikom aktywnym. NanoPen® MikroNeedle to niezastąpiony element terapii niwelującej głębokie zmarszczki, utratę jędrności skóry, blizny potrądzikowe i przebarwienia

Mezoterapia Mikroigłowa

bottom of page