top of page

Makijaż Permanentny 

 

 

Firma FeelGood stworzyła szeroki wybór i asortyment własnych barwników dostosowany do wszystkich typów skóry oraz profesjonalny i opatentowany system ich wytwarzania.

 

Metoda pigmentacji FeelGood jest absolutnie pewna i gwarantuje doskonałe efekty. Makijaż ust, oczu, brwi utrzymuje się do 2-3 lat.

 

Wszystkie farby i mikropigmenty do makijażu permanentnego Feel Good podlegają ścisłym kontrolom i odpowiadają najwyższym wymaganiom jakości. Wszystkie produkty farb i mikropigmentów są testowane dermatologicznie, alergiczne i hypoalergiczne. Badania medyczne i radiologiczne ( w tym tomografia komputerowa) nie wykazały żadnego ryzyka zastosowania barwników Feel Good.
Wszystkie testy w Epicunatest potwierdzają, że nie wystąpiły reakcje alergiczne na barwniki i produkt spełnia najwyższe normy jakościowe. Ponadto pigmenty do makijażu permanentnego Feel Good jako jedyne otrzymały pierwsze miejsce i certyfikat najwyższej jakości w prestiżowym magazynie Oko-Test.

 

PRZECIWSKAZANIEM DO ZABIEGU JEST: infekcja, ciąża, cukrzyca, łuszczyca oraz przyjmowanie leków steroidowych i retinoidów . Problemy z krzepnięciem krwi i przyjmowanie leków rozrzedzających krew . Aby uniknąć opryszczki należy 3 dni przed i po zabiegu(również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciwwirusowe polecone przez lekarza.

 

JAK PIELĘGNOWAC SKÓRE PO ZABIEGU.

Przez pierwsze 14 dni po zabiegu nie wolno opalać się, korzystać z sauny i z basenu oraz stosować kosmetyków w obrębie pigmentowanych miejsc. W kontakcie z promieniami UV, kosmetykami i innymi drażniącymi substancjami może dojść do obrzęku, zakażenia lub zmian w strukturze i barwie świeżego pigmentu.

Podczas wykonywania zabiegu może dojść do lekkiego obrzęku i podrażnienia (tendencje indywidualne), ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia po zabiegu możemy swobodnie funkcjonować. W dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się delikatnie złuszczać- jest to naturalny proces. Bardzo ważne jest ciągłe zabezpieczanie i natłuszczanie odpowiednimi preparatami (Alantan Plus maść , Tribiotic , Dermosan). Na przyspieszone gojenie ma wpływ odpowiednia pielęgnacja i natłuszczanie.

Nie wolno drapać pigmentowanych miejsc i usuwać samodzielnie resztek zaschniętego pigmentu.

W 4-5 dniu po zabiegu zabarwienie blednie do 50% natężenia wyjściowego, dlatego nie należy się niepokoić tym, że bezpośrednio po zabiegu zabarwienie jest wyjątkowo intensywne, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo naturalnego.

W przypadku wyłuszczenia się zbyt dużej ilości pigmentu (indywidualne cechy skóry)lub jego nierównomiernego rozmieszczenia możliwe jest tzw. dopełnienie, mające na celu wzmocnienie i utrwalenie efektu.

W przypadku pigmentacji ust należy przygotować się do zabiegu przyjmując HEVIRAN 3 dni przed i 3 dni po zabiegu. Dawka ok. 1200mg.-1600mg.

 

bottom of page