top of page

Piękno to sztuka my łączymy ją z nauką

 

 

Filorga Skin Perfusion - ukierunkowane terapie anti-aging
Laboratorium Filorga od wielu lat jest jednym z pięciu czołowych Laboratoriów medycyny estetycznej na rynku. Jako pionier i ekspert w dziedzinie mezoterapii anty-aging i biologii komórkowej wprowadza największą liczbę innowacji (ponad 4 na rok) i wciąż nie ustaje w poszukiwaniach skutecznych terapii dla lekarzy dermatologów, medycyny estetycznej oraz kosmetyczek. Terapie te są oparte na kwasie hialuronowym do iniekcji, koktajlach do mezoterapii, oraz peelingach chemicznych. Dla uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się stosowanie wszystkich powyższych metod razem. 

 

SKIN PERFUSION  to najnowsze, wyjątkowe zabiegi zainspirowane protokołami stosowanymi w medycynie estetycznej. Oferuje intensywne w działaniu terapie, które łączą:

  • kilka rodzajów serum z wysokimi stężeniami substancji aktywnych, dostosowanych do każdego typu skóry

  • preparaty wzmacniające efekt działania anti-aging z PODWÓJNĄ ILOŚCIĄ KWASU HIALURONOWEGO i chronosferami – wielowarstwowymi nośnikami nowej generacji dla jeszcze większej przyswajalności substancji aktywnych

 

Profesjonalna linia produktów SKIN PERFUSION przeznaczona do zabiegów w gabinetach kosmetycznych dostępna jest także w postaci produktów do pielęgnacji domowej w celu podtrzymania i wzmocnienia efektu kuracji zabiegowych.
Każdy zabieg łączy działanie anti-aging i techniki stosowane w medycynie estetycznej, będące odpowiedzią na potrzeby i problemy danej skóry. Dlatego tak ważna jest odpowiednia diagnoza skóry przed rozpoczęciem każdego zabiegu.

 

 

 

bottom of page