top of page

Endo royal

liposukcja ultradzwiękowa 

 

 

 

 

 

 

Zabiegi odchudzające ENDO-ROYAL

 

Urządzenie Endo-royal zawiera w sobie kombinację Vacuum z masażem+ kawitację ultradźwiękową+ technologię Bipolar RF1.

 

Vacuum z masażem

Głowica z MECHANO-STYMULACJĄ zawiera ruchome rolki z kilkoma funkcjami ROLLER wywołuje odpowiedź bilogiczną organizmu: rozbija i eliminuje komórki tłuszczowe, stymuluje fibroblasty (,,wiążące komórki"), pobudza do odbudowy komórki kolagenu i wspomaga produkcję elastyny. Po 6 zabiegach oporny dotąd tłuszcz poddaje się, krzywizny na ciele są wymodelowane, cellulit zredukowany, a luźna skóra związana.

Zabieg po zabiegu Twoja skóra i figura są coraz piękniejsze. To proste: Im więcej robisz, tym lepiej się czujesz, tym więcej widać efektów, tym chętniej je pokazujesz!

 

2. Technologia Bipolar RFTechnologia Bipolar RF jest rodzajem radiofrekwencji, któy najlepiej radzi sobie z cellulitem w nieinwazyjny sposób. To bardzo skuteczny zabieg antycellulitowy. Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Fala RF ogrzewa tkankę w polu zabiegowym dzięki czemu modyfikuje połączenia międzykomórkowe, które odpowiedzialne są za tworzenie się cellulitu.

 

3. Kawitacja ultradźwiękowaKawitacja ultradźwiękowa jest kompleksowym, bezinwazyjnym i bezbolesnym zabiegiem redukującym tkankę tłuszczową i cellulit. Ultradźwięki wprowadzają komórki tłuszczowe w wibracje, w trakcie których dochodzi do przerwania ich osłony. Kwas tłuszczowy będący zawartością komórki jest z niej usuwany, a sama komórka obumiera. Jej zawartość jest usuwana z organizmu wraz z procesami metabolicznymi

 

.Zastosowanie:- Wyszczupla i remodeluje sylwetkę- Napina skórę- Wyraźnie wyszczupla brzuch, talię, uda i pośladki, napręża ramiona- Redukuje efekt pomarańczowej skórki, modeluje sylwetkę- Relaksuje mięśnie, stymuluje cyrkulacje krwi, łagodzi napięcie i ból mięśni- Detoksykuje: usprawnia cyrkulację krwi i limfy, pobudza narządy do pracy (zwłaszcza jelita i okrężnice)

 

 

Po przebytej serii zabiegów w celu utrzymania efektów należy wykonywać 1 zabieg „przypominający” co 3 miesiące.

 

Zalecenia

Po zabiegu liposukcji ultradźwiękowej oraz w trakcie wykonywania serii zabiegów zaleca się spożywanie pokarmów niskotłuszczowych oraz wypijanie minimum 2 litrów wody dziennie. Wskazana jest aktywność fizyczna, korzystanie z  masaży limfatycznych, które przyspieszą przemianę materii i przyspieszą spalanie tkanki tłuszczowej.Zastosowanie się do zaleceń dietetycznych ułatwi wydalanie tłuszczu z organizmu i zmniejszy obciążenie wątroby

 

Przeciwskazania

ciąża,

karmienie piersią

cukrzyca,

choroby nowotworowe,

niewydolność nerek i wątroby

rozrusznik serca,

zastawka serca

metalowe implanty

przepuklina

nie wygojone blizny po operacjach (3 miesiące po)na brzuch

w okresie menstruacji

 

bottom of page