top of page

Endermologia LPG

 

 

Co to jest ENDERMOLOGIA LPG?

Opatentowana technika wyszczuplająca wznawia proces uwalniania tłuszczu (lipolizy), eliminuje miejscowe złogi i niedoskonałości. Mechaniczna stymulacja LPG Roll wywołuje biologiczną odpowiedź organizmu: reaktywuje uwalnianie tłuszczu oraz wznawia produkcję kolagenu i elastyny. Endermologia jest pierwszym medycznym urządzeniem, z klinicznie udowodnioną skutecznością działania, w zakresie modelowania ciała i usuwania objawów cellulitu. Masaż enderomologiczny w porównaniu z rozpowszechnionym masażem podciśnieniowym działa głębiej i skuteczniej przyśpiesza spalanie tłuszczu. Jest to możliwe dzięki oddziaływaniu impulsowego masażu podciśnieniowego.
 

Cele ENDERMOLOGI LPG:

wymodelowanie

ujędrnianie

wygładzanie

wyszczuplanie
 

Rezultaty:

wyrzeźbiona sylwetka

naturalnie jędrniejsza i gładsza skóra

widoczność cellulitu na powierzchni skóry zredukowana o 20% 
 

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest przyjemny, niebolesny. Podczas zabiegu odczuwalne jest zassanie tkanki oraz jej rolowanie. Jedynie w miejscach nasilonego cellulitu bądź nagromadzonej tkanki tłuszczowej można odczuwać wzmożony ucisk.
 

Jak wygląda zabieg?

Po indywidualnej ocenie figury i wyznaczeniu celów jakie mają być osiągnięte, ustalony zostanie program zabiegów, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Zabiegi wykonuje się w przeznaczonym do nich osobistym kostiumie wykonanym z delikatnej bawełny. Gwarantuje to sterylność i komfort zabiegu. Wykonano go z jednej nici, dzięki czemu pozbawione jest szwów, co znakomicie wpływa na komfort klienta w trakcie procedury.
 

Przeciwwskazania do ENDERMOLOGII LPG:

ciąża (z wyjątkiem nóg)

zapalenie żył

nowotwór

infekcje, skórna wysypka

stany zapalne

antykoagulanty

choroby krwi

bottom of page